Миколу Пономаря втретє призначили начальником лозівської міліції +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Миколу Пономаря втретє призначили начальником лозівської міліції +vd

 

30 січня Миколу Паномаря представили особовому складу. Його поновили на посаді рішенням Вищого адміністративного суду.

30 січня Миколу Паномаря представили особовому складу. Його втретє поновили на посаді начальника рішенням Вищого адміністративного суду України.

Старого-нового начальника представили коротко. Заступник головного міліціянта області Микола Голуб поставив перед полковником чіткі завдання та зобов’язав їх виконати. Особливо зараз і особливо у Лозовій. Гість з Харкова назвав лозівський міськвідділ проблемним. Найперше це стосується комплектації особового складу.

Микола Голуб наказав новому начальнику вчити та організовувати вже діючий      колектив і не робити переворотів. За цим у Головному управлінні МВС області слідкуватимуть особливо прискіпливо.

Сам Микола Пономар говорив про себе мало. У Лозовій йому представлятися в черговий раз не треба було. Начальник завірив, що задачі керівництва виконає, також нагадав про свої вимоги: варто дотримуватися дисципліни та діяти згідно із законом.

Протягом 7 місяців Миколу Пономаря заміняв Олег Чуб. За час його керування відділ давав високі показники розкриття, розповів Микола Голуб. Тимчасового керівника ставили в приклад Миколі Пономарю. Олег Чуб тепер буде першим заступником начальника міськвідділу.

Анна Скрипник

 

{flv}31_01_2012_miliciya{/flv}