Для приватизації потрібна інвентаризація

У справі приватизації кімнат колишніх гуртожитків Лозової планують зробити перший крок.

Мешканці колишніх гуртожитків вже не один рік прагнуть оформити право власності на своє житло, але на цьому шляху у них виникає багато перепон. Нова міська влада обіцяє зрушити з місця це проблемне питання.

Олексій Каменєв, мешканець третього будинку на 9-му мікрорайоні, намагаючись приватизувати свою кімнату, неодноразово звертався і в міськвиконком, і в інші причетні до цього організації. Остаточної конкретної відповіді не почув ніде.

Нова влада почала вивчати старі проблеми заново. Перший заступник Лозівського міського голови Володимир Денисенко говорить, проблема з приватизацією кімнат у колишніх гуртожитках досить складана і потребує комплексного підходу. Перший крок – це повна інвентаризація приміщень.

Приватизацію усіх колишніх лозівських гуртожитків без винятку робитимуть за державний кошт. Для цього в бюджет закладено 60 тисяч гривень. Роботи планують розпочати у лютому цього року. Але потому доведеться вирішити ще кілька проблемних питань. Зокрема, що робити з місцями так званого загального користування, тобто кухнями, санвузлами та коридорами.