Стрибок чоловіка з вікна міліції розслідує облпрокуратура

18 січня за матеріалами перевірки Лозівської міжрайпрокуратури прокуратура Харківської області порушила кримінальну справу.

Після того, як Лозівська міжрайонна прокуратура здійснила перевірку за фактом стрибка чоловіка з вікна міліції, вона передала усі зібрані матеріали до прокуратури Харківської області. Про це телеканалу “Сігма” повідомив Лозівський міжрайпрокурор Володимир Калюга.

18 січня слідчим прокуратури області була порушена кримінальна справа за ст. 365, ч.3 Кримінального кодексу України. Ця стаття передбачає кримінальну відповідальність за перевищення владних чи службових повноважень. Теоретично слідство має завершитися за 2 місяці. Проте, за наявності підстав, воно може бути продовжене.

Інцидент, щодо якого ведеться слідство, стався 9 січня. Ласло Коломпаров, чоловік ромської національності, вистрибнув з четвертого поверху Лозівського міськвідділу міліції. Свій стрибок він здійснив крізь зачинене вікно кабінету оперативних працівників, вибивши подвійне скло. Під час падіння чоловік отримав серйозні травми. За кілька днів він помер у лікарні.