Конкурс «Нова зірка» отримав переможця

У фіналі масштабного вокального проекту, який відбувся цієї суботи, кращого з кращих обрали глядачі.

Кількамісячний марафон для молодих вокалістів завершився цієї суботи. Його організував міський Палац культури. Ще влітку на конкурс відібрали 50 співаків. Починаючи з вересня, у щомісячних турах конкурсанти демонстрували свої вокальні дані та артистизм.

 

У фіналі залишилося лише семеро учасників. З них керівник проекту і педагоги обрали чотирьох суперфіналістів. За кращого голосували глядачі. Процедура проста: треба було кинути свій квиток на концерт у скриньку навпроти фотографії гідного суперфіналіста.

Улюбленець публіки Вадим Барон до суперфіналу не пройшов. Таке рішення суддів обурило багатьох глядачів. Педагоги пояснюють: Вадиму до фіналу ще зарано. Голос у нього є, запевняють викладачі вокалу, але хлопець поки що не вміє ним користуватися.

Третє місце глядачі віддали найстаршому фіналісту, Денису Гуменному. Другим призером став Євген Осипенко. Переможцем конкурсу обрали Дениса Ломакіна. Він набрав більше 200 глядацьких квитків.

«Нова зірка» завершилася, але з конкурсантами Палац культури не прощається. Їх планують запрошувати у майбутні концерти.