Переїзний міст біля лозівського вокзалу знову закриють +vd

З 22 квітня до 15 травня міст ремонтуватимуть: на дорогу покладуть обіцяний третій шар асфальту. Закатають і тротуари.

 

Під час зустрічі депутат облради Сергія Павлова зі делегацією Лозівської філії автодорожнього технікуму, залізничникам дорікнули: переїзний міст зробили нашвидкоруч, аби встигнути до Нового року.

Замначальника Південки заперечив: то була технічна готовність. За словами Сергія Павлова, протягом певного часу шляхопровід повинен був витримати статичні та динамічні навантаження, перш ніж роботи остаточно завершаться. Тепер міст знову закривають — з 22 квітня до 15 травня. На проїжджу частину покладуть обіцяний третій шар асфальту, заасфальтують і пішохідні доріжки.

Однак ширшими тротуари не робитимуть. Як пояснив Сергій Павлов, міст не перебудовували, а відновлювали на старих, хоч і зміцнених опорах. Вони не могли б витримати ширші і важчі тротуари. І взагалі, шляхопровід робили для транспорту, а не для людей, відзначив депутат.

Для пішоходів буде перехідний міст, зауважив заступник начальника Південки. І хоча стару конструкцію вже розібрали, а нову щойно почали, міст має стояти до кінця травня, сказав Сергій Павлов.

Валерія Гецко

 

{youtube}9miZDStIUb0{/youtube}