Дідуся вбили через пенсію

Учора ввечері пожежні, виїхавши на виклик, знайшли у палаючому будинку вбиту людину.

2 лютого близько 22 години пожежні, які виїхали на виклик, знайшли у палаючому будинку вбиту людину. Виявилося, що це – тіло господаря, дідуся 1929 року народження.

Правоохоронці, оглянувши його, виявили травми ребер та голови. На місці події знайшли стілець та подушку зі слідами, схожими на кров.

Під час оперативно-розшукових заходів були затримані двоє чоловіків. Один 1989 року народження, другий — 1979 року народження, обидва раніше засуджені.

Затримані зізналися у злочині. Вони розповіли, що того вечора випивали, а потім пішли до будинку загиблого. Один з чоловіків розбив вікно, заліз всередину і впустив спільника. Вони почали бити господаря, вимагаючи гроші. Не отримавши і не знайшовши бажаного, один з чоловіків задушив дідуся подушкою. Приховуючи сліди злочину, зловмисники підпалили будинок. Опісля, захопивши телевізор і обігрівач, утекли.

Зараз вкрадені речі вилучені, тіло направлено на розтин для встановлення причин смерті.

Порушено кримінальну справу за ст.115, ч.2 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). За законом, цей злочин карається позбавленням волі на строк від 10 до 15 років або довічним позбавленням волі.