ЗНО-2011: як успішно написати тести

У середу школярам відкрили секрети успішного складання тестів з української мови та літератури

Розпочалась активна підготовка до цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання.

 

У середу відбулася перша зустріч випускників та працівників міськво. Школярам оголосили: структура тесту лишилась незмінною, тому готуватися можна за минулорічними зошитами.

Усі завдання з української поділені на прості, середньої складності та складні. Якщо виконати тільки елементарні завдання, вже можна набрати мінімальний прохідний бал.

Підвищити оцінку допоможе твір або власне висловлення. Лише за дотримання структури можна отримати додаткові бали. Перший абзац твору – теза: ви погоджуєтеся або не погоджуєтеся з темою. Далі абітурієнт має навести аргументи, потім – два приклади з художньої літератури і ще два – з історії. Завершити твір потрібно висновком. Усі вимоги до побудови твору вказані у завданні. Для того, щоб якісно написати твір, на нього потрібно виділити приблизно годину.

Методист міськво наголосила: перше, чого не можна робити під час тесту, – хвилюватися. Через це результат може бути меншим на десятки балів. Головні завдання для майбутнього абітурієнта – уважно перенести відповіді з чернетки до спеціального бланку і пам’ятати про час.