Об’їзд на Панютине планують відремонтувати влітку – Новини Лозової – ТРК Сігма

Об’їзд на Панютине планують відремонтувати влітку

Сьогодні два аварійні шляхопроводи на цій дорозі оглядали спеціалісти-шляховики з області.

Розвантажити міські шляхи має об’їзна дорога на Панютине. Зараз рух по ній практично неможливий: окрім знищеного покриття йому заважають два аварійні мости, які знаходяться на цій трасі.

 

Обласна Служба автодоріг прислала цілу делегацію спеціалістів на чолі з керівником Служби. Сьогодні комісія починає роботу з обстеження аварійних мостів. Вона закінчиться, коли зійде сніг: тільки тоді можна буде побачити жах цієї дороги у всій красі. Доти триватимуть попередні розрахунки.

Гірший міст — той, що ближчий до Панютиного. Обидва шляхопроводи понад два десятиліття були нічийними — через чиюсь помилку. Тільки цього понеділка їх як безгосподарні об’єкти місто прийняло у комунальну власність. А сьогодні вже йде мова про виділення на них з держбюджету близько 20 мільйонів гривень: на ремонт з відновленням покриття.

Якщо гроші дадуть швидко, говорить головний шляховик області, то ремонт робитимуть вже влітку. Орієнтовно, у серпні роботи і завершать. Через відновлений шлях піде практично весь потік важкого транспорту. Це і розвантажить міські розв’язки, і збереже покриття лозівських шляхів.