Почути голос мами

Єдиний спосіб відновити слух дворічної Катеринки – це дуже дорога операція. Батьки просять допомогти зібрати гроші.

Почути голос мами мріє дворічна Катеринка. Діагноз дівчинки – двостороння сенсоневральна глухота. Єдиний спосіб відновити слух дитини – це операція, яка коштує чималих грошей. Але їх у батьків Каті немає.

 

Те, що Катя не реагує на звуки, батьки дівчинки помітили, коли їй виповнився рік. І після цього одразу повели дитину до лікаря. Як розповідає мама хворої дитини, лозівські лікарі поставили неправильний діагноз та направили дівчинку до обласних колег.

Дізнавшись про діагноз своєї дівчинки, батьки одразу стали дізнаватись про лікування цього захворювання. Виявилось, що повернути слух Каті можна – завдяки операції зі вживлення спеціального імплантанту. Коштує це близько 27 тисяч євро. Зрозуміло, що у батьків дитини таких грошей немає, тому за допомогою люди звертаються до громадськості.

Усі бажаючі допомогти можуть перераховувати гроші на картку АКБ “Приватбанк” № 4627085828013132 на ім’я Сойнікової Людмили Юріївни. Або на р/р № 29244825509100, МФО: 305299, ОКПО: 14360570.

Батьки Каті мріють про те, щоб їхня донечка жила життям нормальної дитини: ходила до дитсадка, спілкувалась з однолітками та елементарне – чула голос своєї матусі.