На Лозівщині почали качати канал «Дніпро-Донбас» +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

На Лозівщині почали качати канал «Дніпро-Донбас» +vd

6 липня запустили 12 насосну станцію. Вона подає воду у  водосховище, яке поїть 1, 5 мільйони чоловік.

За словами начальника Сіверсько-Донецького басейнового управління Віктора Антоненка канал «Дніпро-Донбас» дуже потужний. Він мав би забезпечувати водою 3 області. Нині використовують лише незначну частину його міці. Канал є дуже затратним. Харків навіть хотів відмовитися від краснопавлівської води, проте це не можливо, говорять водяники. У такому разі воду в обласному центрі давали б по годинах.

 

Керівництво каналу робить все, аби їхнє підприємство використовувало якомога менше електрики. Однак все одно наповнення водосховища з’їло кіловат на 34 мільйони гривень, говорить начальник управління каналу «Дніпро-Донбас» Людмила Михайлик.

Слобожанщині щораз важче вибивати гроші на наповнення водосховищ. Держава охочіше допомагає західним регіонам, скаржиться начальник Сіверсько-Донецького басейнового управління Віктор Антоненко.

Навіть попри це обласні посадовці добиватимуться, аби наповненням Краснопавлівського водосховища займалися своєчасно. І не доводили до критичних моментів. Крім того за підрахунками вчених з 2014 року покращиться природна наповнюваність водоймищ.

 

Анна Скрипник

 

 

{youtube}nZv39VDZ4PM{/youtube}