До свята спортсмени Лозівщини побажали, щоб у секції приходило більше дітей +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

До свята спортсмени Лозівщини побажали, щоб у секції приходило більше дітей +vd

Спортсменів, тренерів і фахівців у галузі фізичної культури Лозової і району поздоровили з професійним святом. Їх вітали сьогодні, 7 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту. Він цьогоріч припадає на суботу, 8 вересня. Влада міста підготувала для своїх спортсменів концертну програму. А ось районні керівники вітали фізкультурників у вузькому колі.

Вітати своїх спортсменів  районна влада почала вранці. Спочатку були щирі побажання і обіцянки  надалі розвивати спорт на Лозівщині. Після  перейшли до вручення грамот і грошових премій.

Лозівських спортсменів вітали у другій половині дня. Для них влаштували святковий концерт. Також їм вручали грамоти і премії. Крім представників влади, вітали спортсменів й їхні вихованці. Особливими подарунками від міста стали сертифікати на придбання спортивного інвентарю для дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста –  “Юність”, “Олімпія” і “Локомотив”.

Фізкультурники як міста, так і району відзначають, що влада підтримує і допомагає. Проте у радянські часи спорт більше розвивався, бо діти більш охоче ним займалися, зазначає старший тренер відділення волейболу ДЮСШ “Олімпія” Наталя Чєредниченко. Зараз же молодь надає перевагу комп’ютерам. Але спортсмени сподіваються, що у майбутньому все зміниться.

Ірина Лєушканова

 

{youtube}hHh6waYAanw{/youtube}