Заводська конституція у дії

На ЛКМЗ проаналізували виконання колективного договору у минулому році.

Техніка безпеки та зарплатня – ці теми найбільше турбували і профспілку, і адміністрацію. З термінами розрахунків перед працівниками встигали не завжди, але заборгованості не створювали. До того ж, розмір зарплатні постійно зростав і продовжує рости.

 

Прикрим моментом підсумків минулого року стала статистика з травматизму на робочому місці. За 2010-й таких випадків на заводі було 11. Це на 63% більше, ніж у 2009-му. На засіданні вирішили посилити нагляд за виконанням вимог техніки безпеки і ретельно розслідувати кожен випадок травмування.

Керівник заводу Василь Черномаз відзвітував, що більше 100 тисяч гривень були витрачені на соціальний захист. Людям надавали матеріальну допомогу, влаштовували екскурсії, орендували спортзали.

Профспілковий комітет визнав минулорічний колективний договір в основному виконаним. На засіданні прийняли нову угоду, у документі з’явилися нові пункти. Серед них – допомога при народженні дитини у розмірі половини мінімальної зарплатні, надання юридичної допомоги заводчанам, а також позачерговий медогляд, час проходження якого не зараховуватиметься як прогул.