Лозова активно шукатиме інвесторів – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозова активно шукатиме інвесторів

Це один з основних аспектів програми соціально-економічного розвитку, який сьогодні затвердили депутати міськради.

Відповідно до аналізу, який провели міськвиконкомівські спеціалісти, стан промисловості у минулому році покращився — криза таки залишилася позаду. Стійкі позитивні показники у лозівської освіти, стабільно непроста ситуація у комунальній галузі. Програма економічно-соціального розвитку на 2011 рік передбачає боротьбу з проблемами в усіх основних сферах  — були б кошти. У розрізі цієї програми перше завдання — заманити у Лозову інвестиції.

 

У фракції “Батьківщини” нарікають: частина показників програми не відповідає дійсності. За їхньою інформацією, кількість дрібних підприємців, зокрема, через нове податкове законодавство, у місті скорочується, а у програмі записано збільшення їхньої кількості.

Регіонал Валерій Рохман заперечує: програма прописана грамотно. Це перелік напрямків діяльності, а не детальний розклад роботи. Тож протягом року програма може змінюватися та доповнюватися.

Аналогічну програму затвердила обласна рада. На радість міського керівництва, у неї включили і низку лозівських об’єктів: на стадіон “Локомотив” прописали потребу у 600 тис.грн., на ДЮСШ “Юність” – 1 млн.200 тис.грн., на будівництво дитсадка на Авилівці — 5 млн.400 тис.грн.

Включення об’єкта до програми не дає гарантії, що гроші на нього виділять. Однак у будь-якому разі — це вже крок на зустріч фінансуванню.