Лозівчанам безкоштовно встановлюють індивідуальні газові лічильники

Зараз газоміри ставлять тільки тим лозівчанам, які користуються лише газовою плитою, пояснили у прес-службі «Харківгазу».

У прес-службі також зауважили, безкоштовні індивідуальні лічильники ставитимуть мешканцям тих багатоповерхівок, де не встановили загальнобудинкових газомірів.

Газовики заздалегідь попереджають мешканців будинку, в який день працюватимуть – на під’їзди багатоповерхівок розклеюють оголошення.

Для того, аби встановити безкоштовний лічильник потрібно не мати заборгованості за газ, мати документи на квартиру, копії паспорта та ідентифікаційного коду. Програма встановлення безкоштовних лічильників діє вже не перший рік, але проходила вона поетапно, розповіли у прес-службі «Харківгазу».

Загалом до кінця року у Лозовій планують встановити 2 тисячі 600 безкоштовних газомірів. Зараз більше половини з них вже у квартирах містян.

4 коментарі

 1. Счетчики ставят не всем. Сигма, у вас неполная информация, как всегда… Газовые счетчики ставят только тем, у кого на доме не установлены общедомовые счетчики.

  • Лука Пачоли

   Сигма, можете уточнить в Харьковгазе информацию про ” Газовые счетчики ставят только тем, у кого на доме не установлены общедомовые счетчики. ” ? Дякую.

   • Редакція

    Так, справді, індивідуальні лічильники безкоштовно вставлюють тільки тим, у кого не передбачено загальнобудинкових газомірів.

    • Лука Пачоли

     В мене немає цензурних слів, щоб виказати своє ставлення до цієї ситуації.