Зразково-показовий візит – Новини Лозової – ТРК Сігма

Зразково-показовий візит

У п’ятницю, 11 березня, віце-губернатор Ігор Шурма, який займається соціальними питаннями, відвідав Лозову.

Спочатку чиновник провів особистий прийом. На зустріч з Ігорем Шурмою прийшло 8 чоловік. Питання були суто  медичні. Тим, хто просив гроші на коштовні операції та процедури, допомогу пообіцяли, але згодом, після того як люди нададуть потрібні документи. А ті, хто прохав слухові апарати, отримали їх показово у той самий день у районній лікарні.

 

Окрім слухових апаратів чиновник привіз сертифікати про вже надану допомогу Лозівській районній лікарні. Він попрохав розвісити ці папери на стінах закладу, щоб наступне покоління керівників бачило сліди попередників. Серед паперів –  сертифікати на апарати штучної вентиляції легень, триканальний електрокардіограф, апарати для вимірювання глюкози та гінекологічні крісла. Ці крісла Ігор Шурма за “крутістю” порівняв з дорогим авто “Бентлі”.

Районні фельдшери з рук високопосадовця отримали спеціальні сумки зі всіма необхідними препаратами на загальну суму більше 1000 гривень кожна.

А ще чиновник похизувався, як у Харкові вдосконалили обласні лікарні: їх відремонтували, купили нове обладнання та навіть ліжка. Тож керівник закликав районних колег направляти ветеранів та афганців в оновлені медзаклади.