Наслідки вибухів відчуваються досі – Новини Лозової – ТРК Сігма

Наслідки вибухів відчуваються досі

Через два роки після вибухів у людей розвалюються будинки, а місцева влада сподівається на обласні гроші.

Пенсіонерка-авилівчанка Катерина Суржанова вже не один рік замазує цементом щілини, щоб зовсім не розвалився дім. Жінка розповідає: після вибухів на арсеналі повилітали вікта та двері. Їх замінили своїми силами. Найгірше те, що почали тріскатися та відходити стіни і дах, через що репаються вікна.

 

Пенсіонерка згадує: після вибухів на арсеналі допоміг тільки ЛКМЗ. Привезли скло та цемент. Неодноразові звернення за допомогою до влади успіхом не увінчалися. Жінці надходили листи з відповіддю, що грошей немає. Катерина Суржанова пригадує: приїздили навіть дивитися на дім, та нічого не зробили.

Пенсіонерка говорить: невістка ходила і до нинішнього мера Сергія Степанова. Та грошей немає і до тепер. В інтерв’ю нашому каналу міський голова пояснив: такий аварійний будинок у Лозовій не один, і на всіх коштів місцевого бюджету не вистачить. Тому планує прохати гроші у області.

Сергій Степанов розповідає: після вибухів на арсеналі з обласного бюджету виділили більше мільйона гривень. 900 тисяч повернули назад, бо тоді не вистачало підрядників. Мер сподівається, що хоча б цю суму повинні дати знову. Також запевняє: до тих людей, які зверталися до нього, буде виїздити оперативно-робоча група, яка намагатиметься відремонтувати найпроблемніші будинки.