Місто оголосило війну боржникам – Новини Лозової – ТРК Сігма

Місто оголосило війну боржникам

Мер з головним комунальником переконують, що від стягнення боргів не сховається жоден несумлінний споживач.

Мер разом з головним комунальником переконують, що від стягнення боргів не сховається жоден несумлінний споживач. Така рішучість міського керівництва зумовлена шаленими боргами лозівчан перед комунальними підприємствами.

 

Люди заборгували їм за отримані послуги більше 53 мільйонів гривень.

Найбільші борги лозівчани відростили за тепло: вони недоплатили комунальникам 36 мільйонів гривень. Ще 11 мільйонів — це борги за воду, 6 мільйонів за квартиру і трохи більше 300 тисяч — вже й за вивезення сміття. Міський голова Сергій Степанов заявив: більше боржникам спокійно не спатиметься.

Щоп’ятниці у них описують майно. На кожен похід до неплатника комунальники мають рішення суду. Артештовують меблі та побутову техніку.

За борги забирають і квартири. ДЕЗ вже мав рішення суду на 3 неприватизовані квартири. Їхні мешканці позбавлені права найму. Управляюча компанія цей досвід використає, причому арештовуватимуть і приватне житло. Квартири планують продавати, а за рахунок отриманих грошей погашати заборгованість. Арештоване майно неплатник має право викупити, коли виплатить борг.