Домашня сторінка / Новини / Теплі кредити, інвестиції та підтримка: Асоціація ОСББ «Лозівчани» відзвітувала про свою роботу

Теплі кредити, інвестиції та підтримка: Асоціація ОСББ «Лозівчани» відзвітувала про свою роботу

До складу спілки вже входять більше 30 ОСББ Лозової. Разом вони вирішують проблеми, діляться досвідом.

Голова громадської спілки «Асоціація ОСББ «Лозівчани» Сергій Костюк поділився, торік об’єднання співвласників багатоквартирних будинків залучили більше 2 мільйонів гривень інвестицій на енергоефективність, завдяки «теплим кредитам».

Одні з тих, хто вже оцінив переваги позики, мешканці ОСББ «Злагода 5-27». На енергозбереження будинку пішло майже 130 тисяч гривень: 80 тисяч компенсувала держава, 23 тисячі виділила область, ще 20 тисяч гривень дало місто. Мешканці сплатили 5 тисяч гривень. За ці кошти у під’їздах замінили вхідні двері, вікна та загальнобудинковий  лічильник на воду.

Скористатися «теплим кредитом» можуть лише ОСББ, тому лозівчани радіють, що об’єдналися і вже будують плани на майбутнє. Цьогоріч хочуть зробити ремонти на сходових клітинках.

Переваги створення ОСББ  також оцінили мешканці 22 будинку на 1 мікрорайоні. Крім нових дверей та вікон, вони встановили нові світильники у під’їздах та підвалі і вже відчули економію.

Матеріал партнерів.

0