Домашня сторінка / Новини / Поливало дощем та засипало снігом: як лозівські комунальники справлялися з негодою

Поливало дощем та засипало снігом: як лозівські комунальники справлялися з негодою

До Лозової 5 лютого прийшли снігопад, хурделиця та ожеледиця. Про погіршення погоди синоптики попереджали ще в перші дні лютого.

До таких погодних умов комунальники готувалися заздалегідь, тож коли прийшла негода – були готові.

Вже опів на 17 кілька одиниць техніки «Еко-Сану» виїхали посипати дороги міста піщано-сольовою сумішшю, а вже близько 19 години сніг почали чистити на основних автошляхах.

На дорогах працювало 10 одиниць техніки. Деякі вулиці довелося  прочищати по кілька разів – спочатку звечора, а тоді ще раз – вже зранку. Комунальники працювали всю ніч і наступного дня після снігопаду. Вивели на боротьбу з опадами і кілька десятків працівників з благоустрою. Вони чистили сніг на тротуарах, у скверах та біля маршрутних зупинок.

О четвертій ранку 6 лютого почався робочий день і у міських двірників. Жінки поділилися, роботи було чимало.

Лозівчани роботою комунальників залишились задоволені. Запевнили, дороги та тротуари майже всюди почищені і посипані піском.

Не обійшлося і без непередбачуваних ситуацій. Близько 19 години 5 лютого, підіймаючись на шляхопровід біля залізничного вокзалу, застрягли кілька вантажівок.

У «Еко-Сані» розповіли, рятували водіїв разом з правоохоронцями. Комунальники переконані, у ситуації  винні самі водії фур, які намагалися об’їхати авто, що вже застрягло.

Через сильний вітер, біля 26 будинку на 1 мікрорайоні впало дерево та обірвало дроти вуличного освітлення.

Станом на 14 годину 6 лютого основні наслідки негоди по місту комунальники ліквідували. Погіршення погодних умов синоптики знову прогнозують на 7 лютого. Однак, вже на початок наступного тижня у Лозовій знову обіцяють плюсову температуру.

Один коментар

  1. Із-за цієї аномальної погоди майже всю зиму не було снігу, а теперь і на тобі. Що буде далі, мені страшно думати. Сподіваюсь, що в цьому році буде нормальна весна і літо.

From a long time, Batman pretty much "rised" yet again thanks richard mille replica to the successfull director Christopher Nolan producing the particular Power Comic's legandary persona well-liked once more.