Домашня сторінка / Новини / На Лозівщині фермер намагався оформити в оренду землі за підробленими документами

На Лозівщині фермер намагався оформити в оренду землі за підробленими документами

Голова одного з фермерських господарств намагався взяти в оренду землі Лозівської тергромади за підробленими документами.

Ймовірному порушнику вже повідомили про підозру. Про це повідомляється на офіційному сайті прокуратури Харківської області.

За інформацією правоохоронців, у серпні минулого року фермер намагався незаконно оформити земельні ділянки Лозівської ОТГ площею близько 26 гектарів та вартістю 710 тисяч гривень. Чоловік подав до державного реєстратора підроблені оригінали документів –  накази та договори оренди землі з Держгеокадастру. Саме на цьому етапі і викрили порушника.

Поки триває досудове розслідування. Чоловіку може загрожувати до шести років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

0

2 коментарі

  1. скептик

    Какой бы “фермер” не был, не поверю, что бы вот так взял, подделал документы Госгеокадастра и сдал их на регистрацию. Там и подписи и печати, не тот уровень. Вот если в самом кадастре наладили “производство” таких документов, тогда возможно.

    6+
  2. Без чиновников там не обошлось

    2+