З 45-річчям ЛКМЗ привітали кожен цех

Сьогодні Лозівському ковальсько-механічному заводу – 45! Святкувати цю дату на підприємстві почали у понеділок.

Сьогодні Лозівському ковальсько-механічному заводу – 45! Святкувати цю дату на підприємстві почали у понеділок. У всіх цехах та підрозділах пройшли урочисті збори. На них згадували історію підприємства та говорили про сьогодення.

 

Зранку керівники ЛКМЗ розійшлися цехами. Генеральний директор підприємства Василь Черномаз вітав колектив МСЦ-1. Він зачитав поздоровлення від президента УПЕК Анатолія Гіршфельда та приєднався до вітань сам. Кращим працівникам вручили нагрудний значок до 45-річчя ЛКМЗ.

У ковальському цеху №2 збори пройшли тепло, майже по-родинному. У невеличкому приміщенні зібралися і ті, хто пропрацював у цеху вже кілька десятиліть, і молодь. Молодий бригадир Олег Смоляков привів свій колектив, а це 13 хлопців та троє дівчат. Розповів, що сам працює у цеху п’ять років, але вже навчає новачків. Так, як колись його навчали старші товариші.

Механоскладальний цех №2  разом з усіма теж вітав своїх працівників. Людей зібрали у цеховому так званому червоному куточку. Серед кращих з кращих нагрудним знаком нагородили і начальника цього цеха Анатолія Дейкалова.

А у приміщенні заводоуправління збиралися представники інженерно-технічних підрозділів. Вони теж отримали порцію позитиву від керівництва. У залі панував піднесено-святковий настрій. Такі ж зібрання пройшли і в інших відділах та цехах. На додачу до словесних привітань та почесних нагрудних значків до свята заводчанам пообіцяли виплатити ще й премію.