Лозівський дитсадочок на Авилівці можуть почати будувати вже цього року +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівський дитсадочок на Авилівці можуть почати будувати вже цього року +vd

Бути напоготові радив керівництву Лозової заступник губернатора Харківщини Євген Савін, коли говорив про будівництво дитсадочка на Авилівці. 21 березня він провів прийом громадян у Лозовій. Віце-губернатор запевнив, що область активно клопоче за цей проект перед державою. Потрібні лозівчанам 12,5 млн. грн. можуть виділити вже цього року.

Авилівка залишилась без дитячого садочку у 2009 році. Старий знесли. З того часу майже 100 діток (дитсадівського віку) сидять вдома з бабусями або їздять у інші дошкільні заклади.

Один з найближчих – №10, «Калинка». Тут виховують 30 хлопчиків та дівчаток з Авилівки. Їхні тата та мами скаржаться на незручності: дітей доводиться піднімати на годину раніше та витрачатися на проїзд.

Малечі конче необхідний свій садочок. У цьому ініціативна група з Авилівки переконувала заступника губернатора Євгена Савіна. Посадовець запевнив: шанси отримати гроші цілком реальні. Заступник губернатора підкреслив, що зараз ініціативи президента направлені саме на будівництво нових дитячих садочків.

Після зустрічі з авилівчанами посадовець виїхав на місце, де зводитимуть дошкільний заклад. Спитав, чи дійсні дозволи на будівництво. Представники відділу освіти відповіли, що папери датуються ще 2009 роком, але, за потреби, протягом місяця їх можна оновити. Євген Савін закликав з цим не баритися. Натомість міський голова зазначив, що зміни у паперах витратні. На поки неіснуючий садочок місто вже витратило 250 тисяч гривень.

Євген Савін у свою чергу занепокоївся сусідством садочка з колишнім протитуберкульозним, а нині кожно-венерологічним диспансером. Побоювався, щоб 16 мільйонів, в які зараз оцінюється будівництво закладу, не були витрачені марно. Посадовець закликав ще раз узгодити місце розташування садочка з громадськістю та санітарними лікарями. 

Анна Скрипник

 

{youtube}NbGktvEJ-j4{/youtube}