Тротуар як смуга перепон – Новини Лозової – ТРК Сігма

Тротуар як смуга перепон

Тротуаром між Торговельним центром та сусідньої 9-поверхівкою замість пішоходів їздить транспорт. Людям місця немає.

У цьому місці під землею проходить магістральний дірявий водогін. Минулої осені водяники проводили тут масштабний ремонт. Яму вони зарили, а ось асфальт на місце не повернули — тільки присипали щебенем. Мешканці скаржаться: у негоду тут суцільна багнюка, пройти неможливо. Найбільше люди обурені тим, що по тротуару та газону постійно їздять автівки, які везуть товар до кіосків.

Люди намагалися говорити з водіями і господарями кіосків, та все марно. Розповідають, що підприємці заперечують: їхні автівки сюди не заїжджають. Водії взагалі неадекватно реагують – лаються і навіть підіймають руку.

Як повідомили у «Лозоваводоканалі», після проведеного ремонту, за планом, на тротуар поклали щебінь. Та автівки все це зруйнували. Директор підприємства Іл’яс Калмуратов запевняє, що дорогу заасфальтують навесні, коли почне працювати асфальтобетонний завод. Та це не гарантує, що дорогу знову не зруйнують автівки.

Це хвилює і людей. Вони найбільше прагнуть, аби автівки не могли тут їздити. Головний комунальник міста Сергій Костюк повідомив: коли заасфальтують тротуар, комунальники поставлять якусь огорожу. Також інспектори управління відстежуватимуть тих, хто їздить. Будуть штрафувати.

Та коли саме розпочнуться ці роботи, Сергій Костюк не уточнив.