Питання стоянки вирішить суд

Мешканці будинку, під вікнами якого зводиться автостоянка, так і не домовились з підприємцем. Міськвиконком звернувся суду.

Конфлікт через будівництво автостоянки на другому мікрорайоні переходить у судову площину. Мешканці будинку 67, під вікнами якого і зводиться стоянка, виступають категорично проти будівництва. Посадити сторони конфлікту за стіл переговорів кілька разів намагалася місцева влада, проте люди та забудовник не домовилися, хоча останній пропонував людям і дитячий майданчик, і ремонт покрівлі.

Зрештою міськвиконкому нічого не залишалося, як звернутися до Харківського адміністративного суду, аби припинити будівництво. Перше засідання призначене на 11 квітня.

Конфлікт між мешканцями будинку 67 на другому мікрорайоні та підприємцем перейшов у відкриту фазу восени минулого року. Тоді ж міськвиконкомівські архітектори та землевпорядники вивчили документацію забудовника і не знайшли у ній порушень. Тож перспективи судового розгляду справи для мешканців виглядають досить примарними.