Відбувся марафон зі збору коштів чорнобильцям – Новини Лозової – ТРК Сігма

Відбувся марафон зі збору коштів чорнобильцям

Напередодні 25 річниці Чорнобильської катастрофи місто організувало марафон зі збору коштів. Його фінал пройшов у четвер.

 

 

До участі у марафоні організатори — міська влада та управління праці і соцзахисту населення — запросили підприємства, організації та установи Лозової. Їм розіслали листи. У четвер у Палаці культури відбулася фінальна частина збору коштів — зі скриньками та урочистостями. Міські та районні очільники вручали ліквідаторам відзнаку “Чорнобильська пошана” та почесні грамоти і ділилися власними спогадами про події 1986 року.

Лозівське об’єднання “Союз Чорнобиль України” також роздало відзнаки лозівчанам, які брали участь у роботах на аварійній атомній станції. А голова об’єднання нагадав, наскільки швидко рідшають ряди ліквідаторів. Пам’ять тих, хто пішов з життя, вшанували хвилиною мовчання.

На сцені програму марафону продовжили співаки та творчі колективи, а скриньки з грошима винесли для перерахунку. Він показав, що організаторам вдалося зібрати більше 14 тисяч гривень. Усі вони підуть на допомогу лозівським чорнобильцям.