Паски для бабусь та дідусів

Працівники терцентру привітали з Великоднем  своїх підопічних. Бабусь та дідусів пригощали пасками.

 

 

Великодні куличі розносили бабусям та дідусям соцпрацівники, які доглядають пенсіонерів. А  ось Людмилу Середу, якій 102 роки, привітав сам директор терцентру Василь Лашин. Не зважаючи на свій вік, бабуся завжди рада гостям. Про кулич, який щороку приносять з терцентру, жінка каже: він схожий на її домашні, які вона колись пекла. Але їсть паску бабуся лише у Великдень. Говорить, раніше не можна.

Своїх підопічних терцентр пригощає куличами вже кілька років поспіль. Таким чином намагаються робити приємне одиноким людям.

Така увага змушує бабусь і сміятися, і навіть плакати. Любов Михайлова сама паски вже не пече, тому принесеним  радіє. Та найбільше жінка вдячна за увагу, за те, що її не забувають.

Валентина Кривенко – бабуся з гумором. І на куличах розуміється. Жінка чесно зізнається: паска, принесена працівником з терцентру, – хороша, але домашня смачніша і, головне, більша, а цю, маленьку, з’їси і не розбереш, хороша чи ні.

На виготовлення великодніх куличів терцентр витратив 6 тисяч гривень. І все задля того, аби  900 людей похилого віку мали змогу по-справжньому, з пасками відсвяткувати Великдень.