Екстремальний спецприз: як команда “Тинейджеру” отримувала нагороду на фестивалі «Дитятко» +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Екстремальний спецприз: як команда “Тинейджеру” отримувала нагороду на фестивалі «Дитятко» +vd

Організатори фестивалю обіцяли оголосити переможців до 14 години, після цього команда «Тинейджеру» мала поспішати на потяг. Однак нагородження затягли і ведучі програми почали нервувати, пригадує режисер проекту Олена Коваленко.

«І тут зі сцени оголошують, що спецприз від мегаважливого спонсора, найголовнішого партнеру фестивалю  компанії CIFEJ (міжнародний центр фільмів для дітей і молоді – ред.). І я так про себе думаю: ну нагороджуйте найкрутішу програму, і ми побігли… І тут оголошують: я чую англійською «Сігма», «Тинейджеру» – крісло, на якому я сиділа, пішло з-під мене. Я схопила свою дітвору – і бігом на сцену. Нагорода була важкою – кілограми 3-4. … Ми запізнювалися на потяг. Зрештою ми на нього запізнилися на 2 хвилини, але добрий машиніст почув мої крики і побачив, як ми з дітворою махаємо, і почекав на нас», – розповіла Олена Коваленко.

{youtube}EaruwGVYmpI{/youtube}

Це все відбулось 28 вересня у Харкові. «Тинейджер» тоді отримав спецприз міжнародного фестивалю «Дитятко», споміж 100 учасників з 5 країн.

 

Анна Скрипник