Техогляд як свято

На ЛКМЗ провели техогляд тракторної техніки, причому за участю головного Держтехнаглядовця області — і все з піднесеним настроєм.

Кому ревізія — страх, а кому — і свято. На Лозівському ковальсько-механічному заводі сьогодні провели щорічний прискіпливий техогляд тракторної техніки, причому за участю головного Держтехнаглядовця області — і все з піднесеним настроєм.

 

На майданчик транспортного цеху сьогодні вивели 69 тракторів та причепів. Трактористи перед техоглядом — спокійні і навіть трохи розслаблені. Говорять, все під контролем. Перевіряють техніку начальник Лозівської інспекції Дежтехнагляду Сергій Андрющенко та діагности з Харкова. Критерії — технічна справність та зовнішній вигляд. Особливо контролюється рульова та гальмівна системи, а також вихлопні гази. Результати вимірювання показників спецапаратурою — майже ідеальні, говорять діагности. Гарний стан техніки підтверджує і держтехнаглядовець.

Насамкінець техогляду подивитися на тракторну техніку заїхав і великий начальник — керівник обласної інспекції Державного технічного нагляду Павло Кулик. У район він завітав з іншою метою, але побіжно зазирнув на ЛКМЗ — і залишився задоволений.