Домашня сторінка / Новини / “Я талановитий!” отримав переможця

“Я талановитий!” отримав переможця

Щоб вручити головний приз — цифрову фотокамеру — організатори та спонсори телепроекту несподівано завітали у школу.

 

Конкурс на пошук найталановитішої дитини Лозової завершено. Організатори проекту «Я талановитий» нагородили переможця. Ним стала струнка гімнастка Катерина Пятник.

Юні лозівчани почали дивувати глядачів наприкінці вересня 2010 року. Саме тоді в ефірі телеканалу «Сігма» з’явився дебютний випуск проекту «Я талановитий». За півроку учасники показали глядачам більше півсотні номерів. «Навіть ті діти, які не потрапили до фіналу, все одно запам’яталися, – говорить автор проекту Олена Коваленко. – Ці діти щасливі вже від того, що їх просто показали по телевізору, що їх побачили родичі, знайомі, друзі, що їх хвалили, що вони сталі зірочками у нашому місті. Я думаю, це додатковий стимул розвиватися, крокувати вперед, брати участь в інших телепроектах,  різних конкурсах та досягати успіху».

Знайомила глядачів з юними обдаруваннями чарівна ведуча Світлана Василенко. Більшість лозівчан вважає її співробітницею телеканалу «Сігма». Насправді ж дівчина – школярка. На екран Світлана потрапила завдяки кастингу ведучих проекту «Я талановитий». «Для мене цей проект виявився дуже важливим, – ділиться десятикласниця. – Я думала спочатку, просто походжу, познімають мене, по телевізору покажуть – це цікаво. А насправді він став для мене таким величезним досвідом, і я тепер навіть думаю в подальшому пов’язати своє життя з телебаченням».

Найталановитішого обирали усім містом. Загалом від глядачів надійшло більше 800 СМС-повідомлень. Член журі Емма Любимова з фаворитами визначилася одразу – вона вболівала за Богдану Назаренко. «Я вирішила віддати свій голос за Назаренко Богдану, тому що вона доклала дуже багато зусиль у підготовці до свого фінального виступу, в підготовці до фінального виробу. Але в проекті переміг інший учасник, Катерина, і коли я думала, за кого віддати свій голос, я вважала що і Богдана, і Катя можуть бути переможцями», – говорить Емма.

Катерина Пятник на перемогу сподівалася, однак повірити одразу, що саме вона отримала звання найталановитішої, не змогла. Цього моменту Катя чекала найдовше, адже вона перша конкурсантка, яка отримала квиток до фіналу.

Талановитих дітей дуже багато, впевнені організатори конкурсу. Просто деякі хлопчики та дівчатка соромляться показувати свої вміння. Тож усім, хто прагне розвиватися, творча група проекту бажає впевненості у собі і запрошує брати участь у нових дитячих програмах телеканалу «Сігма».

0