Дітям потрібний майданчик – Новини Лозової – ТРК Сігма

Дітям потрібний майданчик

Мешканці навколоарсенальних вулиць Невського, Лазо та Щербакова добиваються, аби для їхніх дітей встановили ігровий майданчик.

Мешканці навколоарсенальних вулиць Невського, Лазо та Щербакова добиваються, аби для їхніх дітей встановили ігровий майданчик. Говорять, малюки тут і так ображені долею. По-перше, на Авилівці закрили дитсадок, і деяких дітлахів возять аж на мікрорайон, бо в центрі немає місць. По-друге, тутешні мешканці пережили усі можливі страхи, коли на сусідському арсеналі вибухали снаряди. По-третє, Авилівка традиційно залишається поза увагою влади, і дитячих майданчиків тут катастрофічно не вистачає — попри те, що дітей з року в рік стає більше.

 

На три вулиці тут близько 30 дітлахів. Поблизу ігрових майданчиків немає, а у центр міста, на майданчики, що з’явилися перед виборами, їздити дорого. Тож найулюбленіший атракціон місцевих малюків — купа щебеня під огорожею.

Проблеми з місцем для майданчика немає, говорять люди. Прямо поруч з їхніми будинками є ціле поле. Колись тут були склади, а в майбутньому, мріють мами й бабусі дітлахів, буде зручне місце для ігор.

Депутат Петро Цюпак, якого у міськраду обрали авилівчани, говорить, що над цим питанням він працює — до керівництва міста він вже направив депутатське звернення.

Але більше сил і уваги народний обранець, як говорить сам, віддає іншому питанню за зверненням мешканців цього ж кварталу — ремонту дороги по вулиці Невського. Цей ремонт внесений у план на цей рік.

І дорозі люди, говорять, будуть раді. Проте це зовсім не скасовує їхніх вимог щодо дитячого майданчика. Квартальна і її сусіди переживають, що чергове покоління виросте у місцевих бур’янах, так і не дочекавшись цивілізованих розваг.