Домашня сторінка / Новини / Статтю кореспондентки «Тинейджера» відзначила редактор обласної газети

Статтю кореспондентки «Тинейджера» відзначила редактор обласної газети

Юнкор молодіжної програми нашого каналу Яна Гончарова краще за всіх впоралася із завданням редакції газети «Слобідський край».

 

Разом з Яною Гончаровою 15 лютого у редакції обласної газети побували близко 30 школярів. Усі вони  – слухачі Школи юного журналіста, створеної у 2011 році за ініціативи управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації. У школі юного журналіста навчаються діти, які співпрацюють зі ЗМІ або мріють працювати у цій сфері.

У редакції “СК” підліткам розповіли, яка інформація може зацікавити читачів, як правильно її подати та як можна приєднатися до мережі кореспондентів газети в області.

Після знайомства з редакцією юнкори отримали завдання написати матеріал зі святкування Дня всіх закоханих у свої школі, місті, районі.

Робота Яни Гончарової одразу вирізнилася. Редактор газети Лариса Гнатченко відзначила, що таку замітку можна брати на шпальту. У свою чергу Яна розповіла, що стати кращою серед юнкорів Школи юного журналіста їй допоміг досвід роботи кореспондетом молодіжної програми «Тинейджер» на ТРК «Сігма».

Олена Коваленко

0