Плюси і мінуси нових маршрутів

Із запровадженням кільцевих маршрутів пасажирам стало зручніше добиратися. Однак кільця мають і недоліки.

Із запровадженням кільцевих маршрутів пасажирам стало зручніше добиратися.

 

Однак за тиждень кільця показали і недоліки. Маршрутки не чітко дотримуються графіку і інтервалу руху. Їздять не безперервно. Стоять і на центральному ринку і на мікрорайоні біля лікарні. Водії говорять, що їм доводиться дотримуватися черги, аби не їхати потім порожніми. Через це  людей пересаджують у маршрутки, які в черзі перші.

Проблема основного маршруту полягає у тому, що «Кільце-2» перевантажене пасажирами. У той же час «Кільце-1» їздить порожнім, на що і скаржаться водії.

Цей дисбаланс між кільцями спричинений тим, що люди не знають: з мікрорайону до центру міста можна доїхати як  «Кільцем-2», так і «Кільцем-1».

Насправді мешканці 4-го та 1-ого мікрорайонів швидше доїдуть до центру міста саме «Кільцем-1». Ці маршрутки їдуть через пам’ятник афганцям, “хрест”, “Маяк” і від лікарні коротким шляхом через дамбу і «Фуршет» доїзджають до ринку.

Також за графіком кільця повинні у певний час ходити через ЛКМЗ. Але не всі заводчани на ці маршрутки потрапляють.

За словами найбільшого перевізника Олексія Криворучка, маршрутки таки ходять через ЛКМЗ. Однак не за графіком, а тільки забирають заводчан з роботи. Але над цим працюють. Олексій Криворучко запевняє, що на ЛКМЗ маршрутки їздитимуть постійно – відвозитимуть і забиратимуть заводчан.

Котролює графік руху міське управління економіки. Саме тут і розробляли нові маршрути разом з перевізниками. Знову ж таки разом вони будуть узгоджувати ті проблемні моменти, які виявила практика. З маршруток, обіцяє головний спеціаліст управління Олег Загамула, зникнуть старі таблички “ринок-мікрорайон”, кільцеві маршрути залишаться, а графік їхнього руху переглянуть, щоб у перевізника не було збитків.

Олег Загамула запевняє: коли графік маршруток остаточно узгодять, управління економіки суворо стежитиме за його виконанням.

З понеділка у маршрутках обіцяють вивісити графіки руху. І вартість проїзду поки не збільшуватимуть.