Мисливці і рибалки відзначили ювілей – Новини Лозової – ТРК Сігма

Мисливці і рибалки відзначили ювілей

Таємниці полювання, традиції та історії. Усім цим 2 липня поділилися мисливці та рибалки у  90-річчя свого товариства.

Таємниці полювання, традиції та історії. Усім цим 2 липня поділилися мисливці та рибалки у  90-річчя свого товариства.

 

Мисливці настільки полюбляють природу, що навіть святкують на свіжому повітрі, на Бритаї. Першими вітають винуватців свята їхні колеги – представники міської та районної влади, які теж полюбляють полювання.

За столом постійно лунають тости і пісні під баян. Особливі гості ювілею – ветерани.  Михайло Бистрий вже 54 роки, як мисливець. Ця справа для нього – справжній відпочинок. Спіймає він здобич чи ні – не важливо. За всі роки свого мисливства Михайло Бистрий знайшов своє улюблене місце. Це ставок за Домахою. Та і зараз, полюючи, ветеран не забуває про мисливські правила: прибирати за собою сміття і не заважати іншому.

Василь Рубан – такий же завзятий мисливець. Став ходити на полювання заради спілкування та щоб завжди бути у русі. Мисливство і зараз не кидає, хоча і важко.

Анатолій Присталенко – справжній фанат. Якою б не була погода і наскільки б він не втомився, все одно піде полювати.  Анатолій запевняє: мисливці задовольняються однією твариною, бо вбити більше вважається браконьєрством.

Зараз організація мисливців та рибалок налічує більше 800 чоловік. Це не просто клуб любителів активного відпочинку. Члени організації ще й ловлять браконьєрів та розводять тварин.

Мисливці і рибалки і надалі розводитимуть байбаків та фазанів, а ще планують зайнятися рибами. Хочуть створити з Бритаю таку собі рибальську річку.