Домаській сільраді виповнилося 20 років

У 150-річного села дуже молода сільська рада. Їй виповнилося 20 років. День народження святкували і урочисто,  і по-домашньому.

Домаха у суботу відзначила незвичайне свято. У 150-річного села, як з’ясувалося, дуже молода сільська рада. Їй виповнилося тільки 20 років. Привітати свій місцевий парламент з Днем народження прийшли здебільшого його нинішні і колишні члени, а також керівництво Лозової.

 

У суботу вдень у центр Домахи перестали пускати автомобілі. Це зробили для того, щоб ніхто не заважав домашанам святкувати День народження їхньої сільської ради.

20-річчя місцевого парламенту святкують водночас і урочисто, і по-домашньому: за участю офіційних гостей, колишніх і нинішніх співробітників, друзів та родичів.

Своя сільська рада у Домасі з’явилася приблизно тоді ж, коли і незалежна Україна, – у 1991 році. Лозівська влада не могла задовольняти усі потреби села, тому поява власної ради у самобутньої домаської громади була логічним процесом.

Починалося все з виборів, ремонту і купівлі друкарської машинки, згадує перший секретар Домаської сільради Олена Кушнір. Відпочатку тягар управлінської відповідальності взяли на себе голова, секретар та бухгалтер.

Після невдалих спроб запозичення чужого досвіду, працівники сільради самі вивчили законодавство і почали працювати. 20 років все робили заради місцевих мешканців, під час свята наголошували колишні керівники села: будували дороги і пам’ятники, розподіляли землю і видавали довідки.

Присутній на святі мер Лозової Сергій Степанов пообіцяв: далі буде тільки краще, і місто про Домаху не забуватиме.

Місцева школа прийшла на свято з подарунком. Це ікона Святого Миколи Чудотворця.

Домашани здебільшого бажають своїй раді грошей, а її працівникам — здоров’я.

Бажає сил і здоров’я теперішньому сільському голові Тетяні Литвиненко і її донька, Катерина Нараган. Дівчина вірить, що з її мамою село ставатиме кращим.

Покращувати життя у Домасі сільському голові допомагають депутати сільради. У день 20-річчя їхнього самоврядного органу їм роздали депутатські посвідчення.