На Близнюківщині селяни погрожують перекрити залізничний рух, якщо їм не заплатять за паї +vd

Жителі Самійлівки влаштували акцію протесту біля підприємства-орендаря «Імені газети Ізвестія»: хочуть щоб за їхні земельні ділянки платили удвічі більше – не 1,5 , а 3%, як того вимагає закон. 

 За словами депутата Самійлівської сільради Юрія Шубного, проблеми почались із появою нового власника підприємства, і тривають вже більше 5 років. Селяни попереджають, поки-що їхня акція протесту мирна, однак якщо реакції не буде, бастуватимуть під будівлею райдержадміністрації та правоохоронців. Якщо і таким чином проблему не вирішать, перекриють залізницю у Дніпропетровському напрямку, наголошують вони.

Орендар на зібрання не прийшов. На питання селян відповідав заступник голови Близнюківської райдержадміністрації Олексій Лисенко. За його інформацією, листи із проханням провести розрахунки вже направляли до власника підприємства. Олексій Лисенко також наголосив, із ситуацією розбиратиметься – надані селянами документи направлять на перевірку.
Люди погодилися чекати відповіді від райдержадміністрації, однак водночас будуть добиватися справедливих перерахунків вже на обласному рівні.

                 {youtube}gxV7XlBVeVw{/youtube}