Змагалися автомобілісти

Вперше за останні шість років на Лозівському картодромі відбулися змагання серед любителів автомобільної їзди.

Урочиста хода учасників змагань, поздоровлення та побажання удачі від організаторів – так розпочалися  змагання на лозівському картодромі.

 

Після урочистого відкриття автомобілі за технічним станом були поділені на три категорії та один за другим проходили трасу картодрому. Для багатьох учасників траса була малознайомою. Лише кілька днів тому вони почали готувати свої машини до змагань.

Кожному учаснику давали три спроби, щоб покращити свій перший результат. В одних виходило швидше дістатися до фінішу, а в інших  яскравіше проїхати трасу. Все це подобалося глядачам, які вболівали за своїх улюбленців.

Крім звичайних легкових автомобілів на картодромі з’явився і електромобіль. Таких в нашому місті лише два, і обидва вони є саморобними подарунками дідуся – Олександра Сальникова – своїм онукам. Участь в змаганнях водій такої диво-машини не брав, адже хлопчик ще малий.

Після фінішування останнього учасника  суддівська колегія почала підраховувати результати у трьох заїздах. Переможців було троє, по одному у кожній категорії. Всі учасники змагань залишилися задоволені. Гучні оплески, бризки шампанського та вручення дипломів –  так вітали переможців.

Організатори змагань задоволені, кажуть, все вийшло добре, без нещасних випадків.

Наступні заїзди обіцяють вже на День міста. Тож любителям автомобільної їзди слід вже починати готувати свої автомобілі.