Домашня сторінка / Новини / Залізничники отримали свою АТС

Залізничники отримали свою АТС

АТС Лозівської дистанції сигналізації та зв’язку носило відомчий характер, тепер стало повноправним відділенням зв’язку.

«Створення повноцінного відділення зв’язку для залізничників та зміни телефонних номерів – це ще один крок в ногу з часом», – пояснює заступник начальника Лозівської дистанції сигналізації зв’язку В’ячеслав Чернов. Таким чином Лозівські залізничники приєдналися до єдиної системи оперативного управління.

 

Разом зі зміною АТС абоненти отримали і нові телефонні номери. Номери, які починалися на цифри 73 тепер починаються на 55. Наприклад: номер довідкової на залізничному вокзалі був 7-33-05, після 9-го липня він 5-53-05. Абоненти, телефонні номери яких раніше починалися на 72, наприклад 7-23-78, відтепер починаються на 56, тобто – 5-63-78. У Лозівської дистанції сигналізації зв’язку запевняють, що через ці зміни абонплата не зміниться.

Перед змінами працівники Лозівської дистанції сигналізації зв’язку вдосконалювали обладнання і попереджали своїх абонентів заздалегідь. Але для тих, у кого питання залишились, працює довідкова – 5-55-10 та 5-61-11.

 

0