Мер зустрівся з лозівчанами

Третя за цей місяць зустріч лозівчан з мером Сергієм Степановим відбулася 14 липня. Розмова проходила у центрі міста поблизу д/с № 9.

Зустрічі з лозівчанами Лозівський міський голова Сергій Степанов організовує вже втретє. Цього разу можливість послухати міського очільника та представників його команди і поставити їм свої наболілі питання випала мешканцям центру Лозової. Їм мер спочатку відзвітував про свою діяльність, а потім перейшов до обіцянок. Говорив про майбутній ремонт доріг, на який вперше в історії міста держава виділила аж 7 мільйонів гривень, про плани відновити  дитячу спортивну школу «Юність». Обіцяв також, що до Дня міста біля Лозівського краєзнавчого музею має з’явитися дитяче ігрове містечко.

 

На сходи прйшли в основному пенсіонери. Люди цікавились здебільшого комунальними питаннями. Були нарікання і у бік правоохоронців. Мешканці міста скаржились, що міліціянти не завжди реагують на виклики, зокрема, якщо йдеться про хуліганство. Мер попросив правоохоронців взяти це питання до уваги і вжити заходів.

На сходах міському голові поставили чимало питань. Ті, що не встигли озвучити, передавали йому ще й у письмовому вигляді. Усі людські біди занотовувала виконуюча обов’язки начальника організаційного відділу апарату виконкому Лозівської міської ради Нателла Курінна. Вона говорить, що більшість питань, які записані  з минулих сходів, уже вирішені. Тому подібне спілкування має конкретні результати.