Пасажирів порахує комісія – Новини Лозової – ТРК Сігма

Пасажирів порахує комісія

Маршрут «Кільце-1» попав у «чорний» список перевізників. Возити пасажирів з мікрорайону у центр через домаську дамбу водії не хочуть.

Незважаючи ні на які попередження, деякі водії маршруток не хочуть їздити по «Кільцю-1», тобто з мікрорайону через домаську дамбу у центр міста. Начальник управління економіки міськвиконкому Сергій Гранкін пообіцяв, що найближчим часом у цьому питанню буде наведено лад. Закиди перевізників про нерентабельність через малу кількість пасажирів на цьому маршруті перевірить спеціальна комісія. Працівники міськвиконкому, вийшовши на лінію, обрахують пасажиропотік на кільцевих маршрутах. Після цього будуть прийматися відповідні міри. Як зазначив Сергій Гранкін, один з варіантів: прибирати зайві маршрутки в отстійники у час, коли не має пасажирів.

 

Що ж до скарг перевізників на зростання їхніх витрат, то Сергій Гранкін завірив, зараз маршрутчики, які працюють у Лозовій, не мають збитків, навіть з урахуванням того, що ціна на газ піднялася. Тож про підвищення оплати за проїзд говорити рано. Тарифи можуть піднятися лише тоді, коли ціна на газ стрибне вище 6 гривень.