Домашня сторінка / Новини / З’являться пільгові маршрутки

З’являться пільгові маршрутки

З 1 серпня у Лозовій з’являться маршрутні таксі для пільговиків. Вони возитимуть тільки тих людей, які мають право на безкоштовний проїзд.

З понеділка у Лозовій 17 рейсів маршрутних таксі будуть безкоштовними. Тобто, зайти у таку маршрутку можуть тільки люди, у яких є право на пільговий проїзд. За гроші у цих авто не возитимуть. Маршрутки ходитимуть у чітко означений час та матимуть спеціальні таблички з написом «пільговий».

 

Пільгові маршрутки ходитимуть шести маршрутами, які охоплюють мікрорайони, Домаху, хутір Герсеванівський та Авилівку. Не їздитимуть такі авто лише на Панютине, бо підпорядковуються ці перевезення не місту, а області.

На оплату пільгових перевезень місто отримує субвенцію. Поки що на ці цілі є лише 58 тисяч гривень. А ось звичайним, не пільговим маршруткам, доведеться возити пільговиків безкоштовно. Якщо пільговик не встиг на спеціальний рейс, він може скористатися загальним. У таких маршрутках мають право їхати одночасно 3 або 4 пільговика, в залежності від загальної кількості посадочних місць у авто.

Як повідомив начальник управління економіки міськради Сергій Гранкін, навіть, якщо у звичайній маршрутці вже є 3 або 4 пільговика, то без заперечень до них можуть приєднатися і їхати безкоштовно інваліди війни, учасники боєвих дій, чорнобильці 1 та 2 категорії, діти інваліди, діти-сироти, діти з багатодітних сімей та ще кілька категорій пільговиків.

 

 

РОЗКЛАД

руху пільгових рейсів автобусів,

що працюють на міських автобусних маршрутах

 

Маршрут №2

«4 мікрорайон – Центральний ринок (Кільце 2)»

4 мікрорайон

8-03

10-58

15-28

 

Маршрут №3

«Центральний ринок – вул.Червонопартизанська»

Центральний ринок

вул.Червонопартизанська

8-35

 

 

12-30

 

Маршрут №5

«4 мікрорайон – хутір Герсеванівський»

4 мікрорайон

хутір Герсеванівський

 

7-25

11-05

 

 

Маршрут №6

«с.Домаха – Центральний ринок»

с.Домаха

Центральний ринок

8-40

 

 

16-40

 

Маршрут №7

«6 мікрорайон – Центральний ринок

6 мікрорайон

Центральний ринок

8-05

 

 

13-30

 

Маршрут №8

«4 мікрорайон – вул.Червонопартизанська»

4 мікрорайон

вул.Червонопартизанська

6-00

6-45

12-11

12-56

16-41

17-26

From a long time, Batman pretty much "rised" yet again thanks richard mille replica to the successfull director Christopher Nolan producing the particular Power Comic's legandary persona well-liked once more.