Домашня сторінка / Новини / Лозівських афганців нагородили медалями з нагоди 27-річчя з Дня виведення військ з Афганістану +vd

Лозівських афганців нагородили медалями з нагоди 27-річчя з Дня виведення військ з Афганістану +vd

Відзнаки вручали на мітингу у сквері афганців 15 лютого. Присутніх на мітингу привітав мер Лозової Сергій Зеленський. Він наголосив, міська рада підтримувала і підтримуватиме сім’ї загиблих в Афганістані.

 Згадав міськголова і тих, хто зараз віддає своє життя за незалежність України. Він побажав воїнам, їхнім сім’ям та усім присутнім здоров’я.

Міцного здоров’я воїнам та їхнім батькам побажав і голова Лозівського міжрайонного відділення української спілки воїнів-інтернаціоналістів Сергій Слєпцов.
Після привітань присутні пом’янули усіх, хто не повернувся з війни, хвилиною мовчання. До пам’ятного знаку квіти поклали від міського і районного керівництва, народного депутата України Анатолія Гіршфельда, організацій і підприємств міста, а також усі охочі лозівчани.


За інформацією Сергія Слєпцова, з нагоди 27-річниці інваліди спілки отримали матеріальну допомогу – по 100 гривень від міськради.

 {youtube}aRhMC62SStI{/youtube}      

0