Лозівських інвалідів вчать шукати роботу – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівських інвалідів вчать шукати роботу

Для лозівських інвалідів влаштували тренінги з пошуку роботи. Навчання проходить в Лозівській спілці інвалідів-візочників

 

 

Проект «Сходинки життя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» для людей з обмеженими можливостями стартував у трьох містах Харківської області: у Барвінковому, Балаклеї і у Лозовій. Міста обирали за принципом: де більше людей  та де у інвалідів є власний офіс.

З тих, хто відвідує Лозівську спілку інвалідів, працевлаштованих немає. Є ті, які  працювали, але роботу втратили. Так, як донька Тетяни Глущенко. Дівчина з обмеженими можливостями має вищу освіту, дві спеціальності, але сидить без роботи.

З початку року у пошуках роботи до Лозівського міськрайонного центру зайнятості звернулось майже 40 людей з обмеженими можливостями, 29 з них працевлаштовані, розповідає гість семінару та спеціаліст Лозівського міськрайонного центру зайнятості Ася Мулько. Окрім цього, за її словами, людей з особливими потребами працівники центру зайнятості відправляють навчатися. А ще Ася Мулько розповіла, що 12 серпня у міському Палаці культури центр зайнятості планує організувати ярмарку вакансій для інвалідів.

Спеціалісти «Громадської Агенції сприяння працевлаштуванню інвалідів» хочуть не лише навчити шукати роботу, а ще й сподіваються на створення у подальшому у нашому місті подібного громадського центру. Для цього харків’яни навіть подарували спілці інвалідів-візочників новенький комп’ютер. Його привезуть одразу після закінчення навчання.

Дар’я Олійник