На ТРК «Сігма» стартує нова дитяча програма

На телеканалі «Сігма» у вересні стартує новий дитячий проект під назвою «Читайликова пошта».

На телеканалі «Сігма» у вересні стартує новий дитячий проект під назвою «Читайликова пошта». Це програма для маленьких чомучок, які хочуть знати все, що відбувається навкруги.

Авторка «Читайликової пошти» Олена Коваленко розповідає: у дітей завжди багато досить несподіваних питань, а батьки іноді не знають, як на них відповісти, або їм просто ніколи. Тому і виникла ідея такої програми.

«Читайликова пошта» – це проект, у якому у формі гри головний герой Читайлик відповідає на всі дитячі питання за допомогою своєї чарівної книги. А допомагає хлопцю у цьому його товариш, цікавий і невгамовний персонаж – качка Кокоша-листоноша. Вона приносить листи з питаннями дітей.

Читайлик — у житті Максим Гайдар — розповідає, що у роль йому вживатися не важко, бо у школі він відмінник. Хлопець багато чого знає і частенько пояснює та розповідає щось друзям.

Подивитися перший випуск програми «Читайликова пошта» можна буде вже 5 вересня на телеканалі «Сігма». У цьому випуску діти дізнаються про казкових героїв і де їх знайти. Крім того, всі маленькі лозівчани можуть надсилати листи зі своїми питаннями Читайлику. Адреса така: програма «Читайликова пошта», 9 мікрорайон, будинок 3/1, телекомпанія «Сігма», м.Лозова.

Ірина Лєушканова