У Лозовій відгуляли байкерське весілля +vd

У Лозовій відгуляли незвичайне весілля – байкерське. Одружувались молодята у суботу – 30 липня. У РАЦС вони їхали на мотоциклах та у тематичних костюмах.

Ідея незвичайного весілля виникла через спільне хобі – байкерство, розповів наречений Денис Семенов. Ним чоловік займається давно, а разом з нареченою – 2 роки.
Друзі молодого подружжя розділяють їхнє захоплення – вони теж байкери. На весілля товариші приїхали не тільки з Лозової, а й з Первомайського та Харкова. Ідея неординарного весілля сподобалася не тільки їм, а й батькам подружжя.
У РАЦС подружжя добиралося на мотоциклах – бути у сукні нареченій це не завадило.
Лозівчанка Ліна шила сукню разом із подругою – впорались за 1 день. Варіант із традиційною білою сукнею навіть не припускала.
Загалом, у Лозовій незвичайні весілля відбуваються не часто, розповіла директор лозівського РАЦСу Світлана Заварза. За її словами, наречені обирають певний колір весільного вбрання. Керівник говорить, зрідка, молодята обирають різну тематику для своїх весіль – українська або у стилі 50-х років. У Лозівському РАЦСі беруть шлюб не тільки українці – нещодавно у Лозовій одружувався громадянин республіки Кот-д’Івуар.

{youtube}H5E3PPUd5TM{/youtube}