Домашня сторінка / Новини / Лозівських підприємців привітали із професійним святом

Лозівських підприємців привітали із професійним святом

У Лозовій із професійним святом привітали підприємців. 5 вересня керівництво міста винуватцям свята вручили подяки за їхній вклад у розвиток Лозової.

Міськголова Серій Зеленський наголосив, на підготовку освітніх закладів до навчального року витратили 11 мільйонів гривень. 6 мільйонів – з міського бюджету, 3- надали батьки, серед них теж підприємці, ще 2 мільйони безпосередньо підприємці. За словами Сергія Зеленського, стільки грошей на підготовку навчальних закладів залучили вперше. Бізнесовці міста також допомагають дітям та бюджетним установам. Водночас мер додав, є і підприємці, які мають великі площі, але не сплачують податки та не хочуть співпрацювати.
Подяки отримали містяни, які внесли найбільший акцизний податок з продажу палива, один з найбільших платників акцизного податку з реалізації тютюну та алкоголю, спонсори та волонтери. Усім підприємцям міста керівники побажали впевненості у завтрашньому дні та миру.

From a long time, Batman pretty much "rised" yet again thanks richard mille replica to the successfull director Christopher Nolan producing the particular Power Comic's legandary persona well-liked once more.