У конкурсі «Золоті руки ЛКМЗ» – нова номінація

Оператори станків з числовим програмним управлінням вперше змагалися споміж інших працівників робочих професій.

 

 

У суботу, 10 вересня, на Лозівському ковальсько-механічному заводі відбувся конкурс досвідчених професіоналів «Золоті руки». У ньому взяли участь представники 6 робочих професій: токарі, фрезерувальники, шліфувальники, зварювальники, слюсарі-інструментальники та оператори станків з числовим програмним управлінням.

Операти станків з ЧПУ вперше взяли участь у конкурсі «Золоті руки». Начальник управління інформаціних технологій Роман Пікалов розповідає, що станки з ЧПУ зараз дуже популярні. За їх допомоги можна виготовляти більш якісні деталі. Це важливо для закордонних партнерів ЛКМЗ. Саме тому операторів  станків з ЧПУ задіяли у конкурсі. Треба відточувати їхню майстерність.

У змаганнях токарів, шліфувальників, фрезеруваальників, слюсарів-інструментальників новововведень не було. Люди виконували свою звичайну роботу у незвичних обставинах.

Найчисленнішими на конкурсі були зварювальники. Добре знаючи одне одного, вони наперед здогадувалися, хто стане переможцем.

Святковості кокурсу додав іменинник. У день змагань свій День народження святкував Ігор Чопенко, начальник управління охорони праці та охорони навколишнього середовища Наче йому у подарунок, вперше за історію конкурсу, грубих порушень з охорони праці не було.

Переможці конкурсу за традицією отримають грошові премії. Найкращими у своїх професіях стали токар Сергій Мельник, оператор станків з ЧПУ В’ячеслав Кузнєцов, шліфувальник Валентин Гриценко, слюсар-інструментальник Микола Шалюта, фрезерувальник Євген Вишняков, а також зварювальник Юрій Большак.

Естафету змагання у вівторок, 13 вересня, продовжили конструктори ЛКМЗ. Вони взяли участь у конкурсі «Кращий коструктор комплексної системної автоматизації». Спеціалісти, які працюють на заводі, лише два роки тому почали знайомитися з новими програмами. Кажуть, працювати стало легше, але до повної комп’ютеризації ще далеко. Відтак конкурс для конструкторів – швидше, додаткове навчання, аніж змагання.

Переможцем конкурсу став Кирило Куликов, працівник відділу головного механіка. Розроблену ним технічну документацію визнали найточнішою та найакуратнішою.

Анна Скрипник