Верстатники УПЕК позмагалися за звання кращого

14 вересня на ЛКМЗ визначили абсолютного переможця серед операторів верстатів з ЧПУ  з трьох заводів.

14 вересня на ЛКМЗ визначили абсолютного переможця серед операторів верстатів з числовим програмним управлінням з трьох заводів – членів індустріальної групи УПЕК: Харківського підшипникового, Харківського електротехнічного та Лозівського ковальсько-механічного.

 

Після поздоровлень, настанов та жеребкування офіційні представники учасників отримали завдання. Вони виявилися нескладні.

Учасники виготовляли деталь на старому, але універсальному обладнанні.

Перед тим, як розпочати виготовлення деталі, зазвичай оператори складають програму, яку потім вводять у машину. Конкурсант з ЛКМЗ В’ячеслав Кузнєцов підійшов до цього відповідально. Він навіть прописав програму спочатку на листку.

Не кваплячись, продумуючи все до дрібниць, В’ячеслав перший зробив деталь. Другим фінішував ХАРПовець Олексій Кулабухов. Чоловік стримано говорить, що впорався на четвірку і винен в цьому не він.

Після перевірки виготовлених деталей судді визначилися з переможцем. Третє місце дісталося Сергію Кобенку з ХЕЛЗу. Другим став Олексій Кулабухов з ХАРПу. Переміг оператор з ЛКМЗ  – В’ячеслав Кузнєцов. Чоловік сподівається, що завдяки конкурсу тепер отримає бажане підвищення розряду. А нагородять конкурсантів у Харкові на День машинобудівника.

Ірина Лєушканова