Лозівчани перемогли у чемпіонаті «Золоті руки УПЕК»

За кубок змагалися токарі, фрезерувальники, слюсарі-інструментальники та шліфувальники п’яти підприємств УПЕКу.

Чемпіонат «Золоті руки УПЕК» проходив 15 вересня у Харкові на підшипниковому заводі. Змагання  стало фіналом конкурсів, які перед цим відбулися на заводах та підприємствах індустріальної групи. Переможці відбіркових етапів зустрілися, щоб вирішити долю головного кубку.

 

Лозівські хлопці боролися як за власну, так і за командну перемогу. Деталь по черзі мали обробити робітники різних спеціальностей. Естафету розпочав токар Сергій Мельник. З перших хвилин у нього виникли складнощі з верстатом. Каже, обладнання знаходилося у ненайкращому стані. Тому на роботу пішло більше часу, ніж слід було. Та й якість була не ідеальною.

Попри труднощі Сергій Мельник першим з токарів завершив свою частину завдання. Відділ технічного контролю оцінив роботу та передав деталь фрезерувальнику Євгену Вишнякову. І знову виникли проблеми. За словами лозівчанина, йому дістався ексклюзивний верстат. На подібному обладнанні йому ще не доводилося працювати, але він впорався і показав гідний час та високу якість.

Уже вдруге лозівчани не розгубилися та випередили конкурентів. Тепер випробування чекали на третього учасника – слюсаря-інструментальника Миколу Шалюту. У нього виникли питання щодо креслення деталі. Каже, втілити його на практиці було технічно неможливо.

Змагання завершував шліфувальник Валентин Гриценко. Наша команда першою здала готову деталь. Останнє слово було за відділом техконтролю. Його представники змусили лозівчан похвилюватися, адже слід-у-слід за нашою командою йшли учасники з УПЕК-техсервісу. Якщо журі визнає деталь лозівчан недосконалою, тоді харків’яни заберуть перемогу.

Переймався за долю ковалько-механічного також його директор Василь

Черномаз. Розповідає, якщо його підлеглі хвилюються, то, значить, відповідально ставляться до роботи. А там, де відповідальність, там обов’язково буде перемога.

Хлопці дійсно взяли і перемогли. Команда з Лозової стала першою. В особистих заліках у лозівчан – три перших та одне третє місце у шліфувальника.

Тож на лозівчан чекають подарунки. Заступник ради директорів індустріальної групи УПЕК  Сергій Нестругін повідомив: переможці, а також всі учасники отримають призи на урочистому вечері до Дня машинобудівника. А ось якими будуть ці подарунки, поки що таємниця.

Крім того, керівництво УПЕКу довірило лозівчанам провести наступний чемпіонат «Золоті руки УПЕК».

Анна Скрипник