У Лозовій автолюбителі позмагалися за Кубок мера

Під верещання гальм та у  диму стертих шин Кубок Лозівського міського голови знашов собі господаря.

У неділю, 18 вересня, на картодромі «Лоза» пройшов другий етап міських змагань зі швидкісного маневрування. У порівнянні з першим етапом, який відбувся влітку, учасників і глядачів стало більше, а рівень, складність і видовищність перегонів зросли.

 

Другі міські традиційні змагання зі швидкісного маневрування серед любителів зібрали півтори тисячі глядачів. Автошоу, присвячене Дню міста, співпало з іншим святом – 20-річчям картингової траси.

Позмагатися між собою зголосився 21 автолюбитель. Їх та організаторів перегонів привітав мер Лозової Сергій Степанов. Він виставив головний приз змагань – командний перехідний кубок.

Суперництво на трасі зросло. Крім того, що учасників стало більше, ще й організатори ускладнили трасу фігурними елементами. Кожен швидісний віраж – навантаження на автомобіль. Гонщикам машини шкода, проте спортивний азарт сильніший.

Автолюбителі змагалися у трьох класах, у залежності від автомобіля. Правила дозволяли учасникам нижчих класів виставлятися у вищих. Машини проходили трасу по черзі з відліком часу. Перемагав той, хто показував кращий час. Кожна збита фішка додавала штрафні секунди.

Кращого серед любителів на легковиках визначили за результатами трьох заїздів. Командний кубок Лозівського міського голови дістався одній людині: Всеволод Марченко посів перші місця одразу у двох класах.

Переможцям і призерам у кожному класі вручили нагороди і призи від спонсорів. Організатори – міський відділ з питань фізкультури та спорту та молодіжний комітет «Лозова – Харків – Карт», який очолює Анатолій Тітов, – задоволені.

Наступний етап змагань зі швидкісного маневрування планують провести взимку, по снігу. На думку організаторів, це урізноманітнить програму і дозволить автолюбителям краще проявити себе.

Валерія Гецко