Лозівчанин, який підвозив зброю бойовикам, отримав вирок

На вимогу Лозівської місцевої прокуратури Лозівський міськрайонний суд визнав винним 40-річного чоловіка , який воював на боці так званої «ДНР», повідомляється на сайті обласної прокуратури. Лозівчанина позбавлять волі на 3 роки та 1 місяць, йдеться у повідомленні.

У суді прокуратура довела, що безробітний чоловік, починаючи з березня 2016 року, протягом 4 місяців брав участь у діяльності незаконних збройних формувань так званої «ДНР» на території міст Сніжне та Горлівка Донецької області.

«Чоловік був призначений рядовим першого корпусу підрозділу незаконного формування «Зоря». Від бойовиків отримав автомат Калашникова з набоями, дві гранати (РГД-5), а також формений одяг і військове спорядження. В його функції входили доставка терористам зброї та боєприпасів. Під час їх розвантаження чоловік вкрав 12 патронів до вогнепальної зброї та привіз їх додому. Вони і були виявлені та вилучені у листопаді 2016 року під час обшуку в квартирі, де проживає зловмисник», – розповів керівник Лозівської місцевої прокуратури Олексій Медяник.
На суді зловмисник повністю визнав свою вину. Наразі вирок не набув чинності, триває час на апеляційне оскарження.